Jak rezerwować
 
 
 
Foto
Jak zarezerwować interesujący Państwa wyjazd?

ETAP I - wybór oferty
Po dokonaniu przez Państwa wyboru naszej oferty - można przystąpić do rezerwacji przez Internet. Szybko, łatwo i bezpiecznie, bez konieczności wychodzenia z domu.

ETAP II - rezerwacja wstępna
Prosimy przejść do Formularza kontaktowego  i uzupełnić pola formularza. W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska, rodzaju i daty wybranego wyjazdu, liczby uczestników. Jest to etap wstępny, który nie daje gwarancji wyjazdu i nie obliguje do ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

ETAP III - weryfikacja
Po otrzymaniu informacji - skontaktujemy się z Państwem w celu weryfikacji i uzupełnienia danych osobowych oraz sfinalizowania umowy. Drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną prześlemy umowę - zgłoszenie i warunki uczestnictwa.

ETAP IV - podpisanie umowy
Po zapoznaniu się z dokumentami - prosimy o odesłanie do nas mailem czytelnie podpisanej umowy wraz z potwierdzeniem płatności zgodnie z umową i warunkami uczestnictwa (oryginał umowy i jej kopię dla biura należy posiadać w miejscu zbiórki Uczestników wyjazdu).

Płatności
Przelew na konto lub płatność gotówką w biurze.

Informacje
Warunki anulowania wyjazdu, rezygnacji lub zmian określone są przez nas w warunkach uczestnictwa.

Dbamy o Państwa prywatność
Państwa dane osobowe są objęte Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, która zobowiązuje nas do nie udostępniania ich osobom trzecim.
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE
DANYCH OSOBOWYCH 
e-mail: info@bparkadia.pl
Niemodlin, ul. Rynek 12
tel. 602 115 080