Energylandia
 
 
 
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
PARK ROZRYWKI ENERGYLANDIA W ZATORZE
Wycieczka szkolna 1-dniowa                            

Serdecznie zapraszamy szkoły, nauczycieli, uczniów i rodziców do współpracy przy organizacji krajowych wycieczek szkolnych. Nasze doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji wycieczek dla szkół oraz znajomość ich specyfiki są gwarancją najwyższego standardu i satysfakcji uczestników. Zapraszamy do podróżowania i nauki poprzez wspólne poznawanie naszej Ojczyzny. Szczegóły programów, ewentualne ich modyfikacje oraz cenę ustalamy dla każdej grupy szkolnej indywidualnie. Przygotujemy również każdą ofertę programową zgodnie z Państwa sugestiami i życzeniami. Poniżej przedstawiamy program ramowy jednej z najpopularniejszych tras wycieczkowych organizowanych przez nasze biuro. Zapraszamy do współpracy.

Informacje podstawowe:
 • Wycieczka szkolna
 • Region: województwo małopolskie
 • Miasto: Zator
 • Czas trwania wycieczki: 1 dzień
 • Rodzaj transportu: autokar
 • Łączna trasa przejazdu: około 420 km (przykład dla wyjazdu z Opola i powrotu do Opola)
Rodzinny Park Rozrywki ENERGYLADIA położony jest w Zatorze w województwie małopolskim. Otwarty został 14 lipca 2014 roku, jeden z dwóch największych parków rozrywki w Polsce (obok Śląskiego Wesołego Miasteczka) o powierzchni około 26 hektarów. W parku podzielonym na trzy strefy tematyczne znajduje się łącznie ok. 60 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, w tym 6 największych rollercoasterów w Europie Środkowo-Wschodniej, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne, a także restauracje, bary, sklepy z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska. Wśród atrakcji można wyróżnić aż 27 ogromnych urządzeń, 20 gier i zabaw interaktywnych, a także 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), na których codziennie odbywają się różnego rodzaju pokazy artystyczne, pirotechniczne i wizualne (mapping 3D). Na terenie parku można także znaleźć kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii #D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi. Atrakcje charakteryzujące się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią podzielone są na 3 strefy: Bajkolandia – strefa dla najmłodszych, dzięki której można się przenieść do krainy najwspanialszych bajek korzystając między innymi z klasycznej, pięknej wiedeńskiej karuzeli „Sissi”, mini spływu wodnego „Wyspa skarbów”, czy kolejek „Jeep Safari” lub „Kraina krasnali”. Strefa Familijna w której całe rodziny mogą spędzić niezapomniane chwile na największych w Polsce rollercoasterach (Energuś oraz Dragon) a także sprawiających wiele radości atrakcjach wodnych, na przykład płynąc łódkami i biorąc udział w bitwie wodnej. Strefa Ekstremalna to prawdziwy raj dla wszystkich entuzjastów adrenalniny. Instalacje w tej strefie takie jak rollercoaster Mayan czy Viking dostarczają dreszczyku emocji. Podobnie jest w przypadku wielkiej ławki „Apocalipto”, czy potężnego wahadła „Aztek Swing”.


Program wycieczki
 • Zbiórka Uczestników. Wyjazd z ... . Przejazd do Rodzinnego Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Całodzienny pobyt w Parku. Zbiórka Uczestników.
 • Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do ... w godzinach wieczornych. Zakończenie wycieczki
Świadczenia w cenie:
 • Przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, barek, wc, dvd), w przypadku mniejszej liczby osób - komfortowym mimiautokarem (klimatyzacja, dvd)
 • Opłaty drogowe i parkingowe
 • Opieka licencjonowanego pilota
 • Bilety wstępu do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia
 • Ubezpieczenie: NNW 10000 PLN
 • Bezpłatny udział opiekunów: 1 opiekun - 10 uczniów
Uwagi:
 • Prosimy o uważne zapoznanie się z "Warunkami uczestnictwa" w imprezach organizowanych przez Biuro Podróży ARKADIA (zakładka Dokumenty)
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE
DANYCH OSOBOWYCH 
e-mail: info@bparkadia.pl
Niemodlin, ul. Rynek 12
tel. 602 115 080